Exkluzívne
herné
možnosti

Rezervácia:

On-line rezervácia
E-mail: info@lasergamekoral.sk
Telefón: +421 513 978 000

Kde nás nájdete:

Laser Game Koral
Vihorlatská 2/C,
Prešov

DNES OTVORENÉ:
Podľa rezervačného systému

Posledné novinky z Arény:

OTVÁRAME!

Sme pripravení čeliť návalu natešených hráčov :) Všetko je pre vás už nachystané, otestované a nablýskané.
— 21. 12. 2016

Laser Aréna s najnovším vybavením a exkluzívnymi možnosťami

Našu Arénu sme navrhli do posledného detailu — od najnovších technológií a vybavenia, cez perfektne umiestnené prekážky, až po exkluzívne herné možnosti, s ktorými u nás hráči prídu do styku.

V našej Laser Aréne nájdete ako dokonalé miesta na ukrytie sa, väčšie odhalené priestory pre skutočnú arkádovú strieľačku, a zároveň aj miesta na taktické kempovanie.

A to najlepšie: v Aréne sú dve obrovské dlhé vyvýšené plošiny so štyrmi nájazdmi!

Úžasné hudobné motívy

Máme skvelý výber profesionálnej hudby, ktorá bola vytvorená špeciálne pre Laser Game. Hudba je inšpirovaná hudbou, ktorú poznáte. Naše hudobné motívy neustále rozširujeme, takže sa u nás nebudete nikdy nudiť.

Rozmanité herné módy

Zahrať si môžete Deathmatch — teda štandardnú arkádovku v režime všetci proti všetkým, kedy nemáte žiadnych spoluhráčov, žiadnych tímových kolegov ani nikoho, kto by vám kryl chrbát. Ste sami proti všetkým a hráte len za seba.

AK vás omrzí klasická arkádovka, sú tu Tímové hry. Rozdeliť sa môžete hneď do niekoľkých tímov, potom každý tým bojuje za svoju farbu. Spolupracujete, kryjete si chrbát, bránite svoje pozície a spoločne so spoluhráčmi musíte vybiť nepriateľské tímy. Tímové hry sú veľmi variabilné a môžete sa rozdeliť až do 6 tímov.

Koral — zlé, červené oko Arény

Koral hľadá v Aréne hráčov a ak nejakého nekrytého nájde, zastrelí ho. Pokiaľ je však Koral sám zasiahnutý nejakým hráčom, predá mu jednu zo superschopností: neviditeľnosť, alebo špiónsky mód!

Keď dostanete neviditeľnosť, vaša vesta zhasne a v temnej hmlou naplnenej Aréne ste prakticky neviditeľní. Protihráči dostávajú zásahy a nechápu, odkiaľ sa berú. V špiónskom móde sa prefarbíte do farieb tímu protihráčov a navonok tak pôsobíte, ako by ste boli v ich tíme. Ale vy nie ste! Excelentná príležitosť infiltrovať nepriateľský tím a všetkých ich od chrbta postrieľať :-).

Špeciálna prekážka Recognizer

Recognizer je špeciálny typ žiariacej prekážky, ktorá okolo seba eliminuje farebnosť. Ak se teda pohybujete alebo dokonca strieľate okolo tejto prekážky, je ťažké rozoznať, za aký tím bojujete — a či ste spoluhráč alebo nepriateľ. Unikátna možnosť na dokonalé krytie.

Tajomná hmla

Celý priestor Arény je kompletne zahmlený a pripravený na vašu hru. Viditeľnosť tak akurát, ale na druhý koniec nedovidíte. V Aréne máme niekoľko profesionálnych výrobníkov hmly, ktoré dokreslia úžasnú atmosféru, ktorou Laser Game ponúka.

A ako špeciálny bonus pre fanúšikov hororových filmov a všetkých, ktorí sa radi boja, ponúkame extra bonus „Strašne veľa hmly“. Aréna sa celá zaplní hmlou, viditeľnosť sa zníži na jeden až dva metre a vy vidíte len vašu zbraň a najbližšie prekážky tesne pri vás. Musíte spomaliť svoj krok a doslova hľadať súpera ukrytého v hustej hmle. Skutočná bomba pre skutočných majstrov! :-)

Šatne, wifi, parkovanie…

V Aréne máme uzamykateľné skrinky, WiFi aj veľké parkovanie zdarma hneď pri budove. V našej reštaurácii sa zároveň môžete po hre osviežiť, najesť sa a prebrať výsledky.

Viac o herných módoch